Міський голова Сергій Кузьменко зустрівся з головами квартальних комітетів

Міський голова Сергій Кузьменко зустрівся з головами квартальних комітетів

11 січня у сесійній залі міської ради відбулася зустріч керівництва міста з головами квартальних комітетів.

Міський голова Сергій Кузьменко подякував присутнім за їхню важливу роботу та допомогу у вирішенні різних питань жителів приватного сектору, а з початком війни – за вагому підтримку вимушених переселенців.

Окремо Сергій Кузьменко зупинився на питанні життєдіяльності Олександрійської громади в умовах воєнного стану. «Місто було обмежене у використанні коштів фактично на все. У 2022 році ми лише платили заробітні плати лікарям, вчителям і службовцям, мали можливість допомагати комунальним підприємствам, щоб вони упорядковували місто. А будувати дороги, парки, капітально ремонтувати будинки, розвивати спорт – на все це, на жаль, у нас заборона до закінчення війни», — зазначив міський голова.

Також міський голова звернув увагу голів квартальних комітетів на актуальне питання відключення електропостачання та надав роз’яснення щодо розподілу елекроенергії енергетичними компаніями.

У свою чергу, секретар міської ради Вікторія Косяк подякувала головам кварткомів за сумлінну працю та допомогу міській владі у роботі з населенням, а також зосередила увагу присутніх на робочих питаннях діяльності квартальних комітетів.

Під час розгляду питань порядку денного начальник управління дозвільно-погоджувальних процедур Світлана Яременко розповіла про зміни у законодавстві щодо порядку реєстрації місця проживання громадян та організації процесу надання адміністративних послуг в Олександрійському ЦНАПі.

Начальник управління житлово-комунального господарства Михайло Сулятицький надав роз’яснення про укладання договорів на вивезення сміття, ознайомив присутніх із порядком надання допомоги у вигляді дров та правилами утримання домашніх і свійських тварин у приватному секторі.

Про повноваження і послуги територіального центру соціального обслуговування розповіла директор закладу Олена Грінчак.

Інформацію про вимоги щодо військового обліку призовників та військовозобов’язаних довів Олександр Рушковський – майор, начальник відділу військового обліку та бронювання солдатів і сержантів запасу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також заступник начальника Олександрійського районного відділу поліції Віктор Глущенко поінформував про співпрацю і повідомлення правоохоронці щодо запобігання випадків злочинності і дотримання правопорядку під час воєнного стану.

У ході діалогу голови квартальних комітетів мали можливість поставити запитання виступаючим та отримати на них вичерпні відповіді.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації