Міжнародний суд видав ордери на арешт двох російських військових, які обстрілювали Кіровоградщину

Міжнародний суд видав ордери на арешт двох російських військових, які обстрілювали Кіровоградщину

Вони здійснювали ракетні удари по об’єктах цивільної інфраструктури 14 областей України.

Міжнародний суд за представленими СБУ матеріалами видав ордери на арешт двох російських офіцерів, які брали участь в обстрілах української критичної інфраструктури, в тому числі й на Кіровоградщині.

Про це повідомили в СБУ, пишуть новини Кіровоградщини.

Міжнародний суд видав ордери на арешт адмірала Віктора Соколова та генерала-лейтенанта Сергія Кобилаша. Вони є командирами ворожих військ, які координують удари по Україні.

Співробітники СБУ встановили, що ці два офіцери причетні до воєнних злочинів, які росія вчиняє на території України проти цивільного населення.

Слідство встановило, що Сколов і Кобилаш з жовтня 2022 року до березня 2023 року організовували і керували завданням ракетно-бомбових ударів по території нашої країни. Для цього вони використовували крилаті ракети, в тому числі й 3М14 «Калібр».

Більшість ударів воєнних злочинців здійснили по об’єктах енергетичної та критичної інфраструктури в Кіровоградській, Київській, Львівській, Дніпропетровській, Вінницькій, Одеській, Запорізькій, Сумській, Хмельницькій, Рівненській, Чернівецькій, Черкаській, Житомирській та Івано-Франківській областях.

В СБУ відзначили, що це вже друге рішення Міжнародного кримінального суду щодо видачі ордера на арешт воєнних злочинців.

Схожі публікації