Молодь Олександрії долучилася до «Діалогу перемоги»

Молодь Олександрії долучилася до «Діалогу перемоги»

Молодіжний простір «Другий поверх» продовжує проводити корисні, цікаві та різноформатні заходи для активних, амбітних молодих містян.

Олександрійська молодь долучилася до проєкту, який реалізується у різних громадах України. Це – «Діалоги перемоги», що проводяться у вигляді фасилітаційних сесій, де молоді люди обговорюють, як вони можуть долучитись до відновлення країни, розвинути свою громаду та зробити її дружньою до молоді у часи війни. «Діалог перемоги» із молоддю в Олександрії організував молодіжний парламент у приміщенні молодіжного простору «Другий Поверх».

Захід відбувся 21 серпня за участю гостей: секретаря міської ради Вікторії Косяк, фасилітаторки проєкту, голови Молодіжної ради Кіровоградщини – Вікторії Поліщук та депутатів Олександрійської міської ради Романа Жосана і Михайла Матвієнка. – Мабуть, наша молодь найактивніша серед усіх громад, з якими доводилось співпрацювати. Сьогодні разом з колегами-депутатами ми завітали на цей захід, аби поспілкуватися про перемогу, про те, як будемо відбудовувати нашу країну у післявоєнний час.

Важливо обговорювати і планувати участь молоді у цій важливій роботі та можливу реалізацію проєктів у співпраці з нашою молоддю, – зазначила Вікторія Косяк. Своєю чергою, фасилітаторка Вікторія Поліщук додала, що сучасна молодь дуже активна, чекає на зміни і прагне брати участь у відновленні України. Учасники «Діалогу перемоги» познайомилися, обговорили, які потрібні зміни для більш ефективної молодіжної роботи, а також запропонували свої ідеї змін. Серед ідей облаштування природних зон, створення культурних майданчиків, проєкти щодо збереження чистоти в місті, утримання безпритульних тварин тощо.

Простір «Другий поверх» створений за підтримки Олександрійської міської ради, ГО «СКЦ «Задзеркалля» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Публікація підготовлена в рамках реалізації проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Джерело: Утренний город

Схожі публікації