Молодіжний парламент може перемогти в інноваційній програмі від ЮНІСЕФ

Молодіжний парламент може перемогти в інноваційній програмі від ЮНІСЕФ

В останні декілька місяців через війну в Україні виникла гостра потреба у швидких та ефективних рішеннях у низці гуманітарних питань. Щоб підтримати ініціативи молоді та проєкти, які будуть корисними громадам, запроваджено глобальну інноваційну програму UPSHIFT.

Олександрійський молодіжний парламент пройшов перші етапи відбору в рамках цієї програми. Попереду на юних парламентарів чекає ще чотириденна командна робота в boot camp під керівництвом досвідчених менторів та розробка проєктів.

Однак вже сьогодні можна говорити, що молодіжний парламент успішно презентував свою ідею в тематичному напрямку «Спільно до навчання», яку прийняло і затвердило журі.

Програма UPSHIFT – це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується у понад 20 країнах Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). В Україні програма втілюється у партнерстві з ГО «СКЦ «Задзеркалля». Вона надає підліткам та молоді можливість створити власні інноваційні проєкти й отримати фінансування для їх реалізації. Громади, своєю чергою, одержують переваги від рішень, які пропонує молодь. За умовами програми всі команди-переможці зможуть отримати фінансування до 75 000 грн.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації