На яких умовах надаватимуться дозволи на відключення від централізованого опалення

На яких умовах надаватимуться дозволи на відключення від централізованого опалення

Комісія з розгляду питань, пов’язаних із відключенням споживачів від мереж централізованого опалення переглянула умови надання відповідних дозволів для абонентів КП «Теплокомуненерго».

З метою забезпечення стабільної роботи котелень та недопущення нерентабельної роботи комунального підприємства, цього року зменшиться від’єднання окремих квартир.

Дозволи на відключення квартир надаватимуться лише в тих будинках, де з централізованим опаленням залишилося менше ніж 50% квартир та останні квартири по стояках.

Можливість отримати дозволи на відключення матимуть комерційні підприємства, які знаходяться на перших поверхах багатоквартирних будинків, але за умови обов’язкового встановлення альтернативного виду опалення.

Згідно з пропозицією КП «Теплокомуненерго» можуть бути повністю відключені будинки, в яких залишилося мало споживачів і більша частина з них має значну заборгованість за тепло.

Також можливе відключення від централізованого теплопостачання цілих будинків за заявою співвласників, крім Південного мікрорайону, оскільки потужність котельні не дозволяє зменшувати навантаження.

Прийом заяв на відключення від централізованого опалення проводиться із 13 червня по 1 серпня.

До заповненої заяви обов’язково додається лист із відмітками про відсутність заборгованостей за отримані житлово-комунальні послуги.

Подати заяву або отримати консультацію можна в абонентському відділі КП «Теплокомуненерго» за адресою вул. Перспективна, 32А. Абонентський відділ працює з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 години (обідня перерва з 12:00 до 13:00).

Зразки заяви і листа відміток про відсутність заборгованостей за житлово-комунальні послуги можна звантажити за посиланням: https://olexrada.gov.ua/doc/other/zayva_teplo.pdf

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації