На Кіровоградщині через обледеніння проводів без електрики залишаються понад 10 тисяч родин

На Кіровоградщині через обледеніння проводів без електрики залишаються понад 10 тисяч родин

У Кіровоградській області споживачі 86 сіл через обледеніння та обрив проводів залишаються без електрики. Це понад 10 тисяч родин. Такі дані на 15:00. Відновлюють електропостачання 25 бригад підприємства «Кіровоградобленерго», інформує Суспільне.

За словами технічного директора підприємства «Кіровоградобленерго» Валерія Запорожця, відновлювальні роботи виконуються у Кропивницькому районі в Устинівській та Бобринецькій громадах.

«Відключені 56 ліній, класом напруги 10 кіловольтів. Відновлення відбудуться протягом 14 днів. Є ускладнення з проїздами, ожеледь, місцями дуже серйозне намерзання і доводиться при демонтажних роботах знімати ожеледь з конструкцій ліній передач».

Сказав, терміни відновлення будуть варіюватись. В діапазоні доба-дві до тижня. Бригади працюватимуть понаднормово та у вихідні.

«Атмосферний фронт, який пройшов областю, приніс опади у вигляді дощу, снігу, з налипанням діаметром до шести сантиметрів. Це ненормовані навантаження на лінії електропередач, вони не розраховані на такі навантаження, тим більше ще були вітрові навантаження, вітер сягав 20 метрів за секунду».

Запасом матеріалів і обладнання для аварійно-відновлювальних робіт забезпечені повністю.

Схожі публікації