На Кіровоградщині до жовтня заборонили розпалювати багаття в лісах

На Кіровоградщині до жовтня заборонили розпалювати багаття в лісах

До 30 жовтня в лісах області заборонено розводити багаття, аби зменшити ризики виникнення пожеж.

Відповідне рішення прийняли на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація.

«Упродовж пожежонебезпечного періоду до 30 жовтня забороняється розведення багать у лісових масивах і випалювання сухої рослинності в лісах, лісосмугах і на узбіччях доріг. Для здійснення контролю за дотриманням вимог пожежної безпеки здійснюватимуться рейди та патрулювання. На період високого та надзвичайного високого класів пожежної небезпеки для громадян тимчасово обмежать відвідування лісових масивів та лісопаркових зон. Аналогічно на їх території буде заборонено і в’їзд автівок», – йдеться у протоколі засідання комісії, яке підписав голова ОДА Андрій Балонь.

Крім цього, аби знизити рівень пожежної небезпеки будуть ліквідовувати стихійні сміттєзвалища на сільськогосподарських угіддях і прилеглих до них територіях.

За інформацію пожежників, з початку року на Кіровоградщині в природних екосистемах було 438 пожеж, у лісових масивах – п’ять, тоді як за аналогічний період 2019 року їх було значно менше: відповідно 334 пожежі та жодної.

Джерело: Гречка

Схожі публікації