На Кіровоградщині провели обшуки на підприємствах, які виконували замовлення міністерства оборони рф

На Кіровоградщині провели обшуки на підприємствах, які виконували замовлення міністерства оборони рф

Слідчу дію проводили у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів у великих розмірах з боку громадян рф, які є засновниками та власниками ряду підприємств, що діють на території регіону.

Під час обшуків виявили та вилучили документацію, що підтверджує фінансово-господарські взаємовідносини підприємств з росією, зокрема між ними укладено контракти про поставку продукції та сировини.

Слідство встановило, що власником 91% акцій одного з цих підприємств являється закрите акціонерне товариство, яке зареєстроване в країні агресора та є активним учасником державних закупівель в рф, замовниками яких виступають підприємства міністерство оборони рф та концерн росэнергоатом.

Крім того, встановили, що одне з виробництв неодноразово транспортувало та реалізовувало готову продукцію до одного з підприємств, що розташоване в м.самара. Воно ж у свою чергу надає допомогу самопроголошеній владі, яка тимчасово окупувала частину територій Донецької та Луганської областей.

Триває слідство.

Джерело: CBN

Схожі публікації