На Кіровоградщині проживають 450 осіб з інвалідністю з-поміж ВПО

На Кіровоградщині проживають 450 осіб з інвалідністю з-поміж ВПО

До Кропивницького завітали представники Міжнародної організації з міграції ООН. З ними зустрілася заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова, інформує «З перших уст». За словами керівника діяльності МОМ у Східному регіоні Йоханнеса Фромгольта, метою зустрічі є ознайомлення з потребами ВПО.

«Ми готові вислухати усі пропозиції щодо потреб. Хочемо акцентувати, що наша організація може допомогти з проведенням ремонтних робіт у місцях компактного проживання ВПО, з засобами водопостачання, водовідведення та очистки води, а також з опалювальними системами», – зауважив Йоханнес Фромгольт.

Катерина Колтунова акцентувала, що переліки потреб ВПО регулярно оновлюються та є доступними для представників гуманітарних організацій, які працюють на Кіровоградщині. Окремо присутні зупинились на допомозі соціальному блоку та сфері охорони здоров’я.

«Оскільки на Кіровоградщині нині проживають 450 осіб з інвалідністю з числа ВПО, необхідна особлива увага та підтримка тим закладам, які ними опікуються, і ми будемо вдячні за будь-яку допомогу», – додала Катерина Колтунова.

Схожі публікації