На Кіровоградщині сапери знешкодили бойову частину російської крилатої ракети

На Кіровоградщині сапери знешкодили бойову частину російської крилатої ракети

16 березня сапери групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС у Кіровоградській області знешкодили бойову частину ворожої крилатої ракети «Калібр».

Про це повідомляє пресслужба управління, інформує «Без купюр». Подробиці про те, коли і як вибухонебезпечна частина сучасної російської ракети вагою від 1300 до 2300 кг (в залежності від модифікації) опинилася на території області, не повідомляють.

За інформацією Генерального штабу ЗСУ тільки за перші два тижні війни, з 24 по 11 березня, Росія застосувала 328 ракет типу “Іскандер” і “Калібр” по мирних населених пунктах України.

Рятувальники застерігають жителів Кіровоградщини, що сьогодні вони можуть натрапити на території області не лише на застарілі боєприпаси часів Другої світової війни, а й на сучасні, що не зірвались та становлять небезпеку.

ДСНС просить в разі такої знахідки не чіпати їх, не поливати водою, не засипати землею. Слід визначити координати чи орієнтири та невідкладно повідомити за номерами екстрених служб: 101 або 102.

Схожі публікації