На Кіровоградщині створюють книгу про загиблих військових

На Кіровоградщині створюють книгу про загиблих військових

Підготовчі роботи зі створення книги пам‘яті про загиблих військових Кіровоградщини розпочалися.

До процесу залучені рідні, волонтери, обласний ресурсний центр із питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам і регіональний центр наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга  8 грудня.

«Відбулася організаційна зустріч. Визначилися з тим, якою має бути книга і яка її місія. Готуємо не художнє видання – це буде документалістика з біографічними даними, з витриманою часовою хронологією. Важливо розуміти, що це буде не книга заради книги, а книга заради пам‘яті, заради чесної історії і заради патріотичного виховання», – зазначив Сергій Шульга.

Збором матеріалів і впорядкуванням видання займатиметься регіональний центр наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань.

264822313 4906544962709974 7362563873854174728 n

«Його керівник Борис Шевченко вже має початкові напрацювання. Далі формуємо редакційну колегію і продовжуємо збір матеріалів. У цьому процесі надзвичайно важливою буде допомога наших військкоматів і виконавчих комітетів громад», – підкреслив голова обласної ради та закликав максимально сприяти в підготовці книги.

Довідково: раніше Сергій Шульга анонсував створення книги про загиблих учасників АТО/ООС.

Джерело З перших уст

Схожі публікації