На Кіровоградщині ухилянта ув’язнять на 3 роки. До апеляції йому давали умовний термін

На Кіровоградщині ухилянта ув’язнять на 3 роки. До апеляції йому давали умовний термін

У Кіровоградській обласні прокурори в апеляції домоглися 3 роки реального ув’язнення замість умовного терміну для чоловіка, який ухилився від мобілізації.

Про це повідомив Офіс генпрокурора, інформує hromadske.

Прокурори довели в суді, що у грудні 2022 року чоловік прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за повісткою щодо загальної мобілізації.

У присутності працівників військкомату він відкрито відмовився від відправлення у війська для подальшого проходження військової служби, кажуть у прокуратурі.

«Засуджений був придатним до служби в армії та не мав права на її відтермінування. Також його поінформували про наслідки відмови від мобілізації», — йдеться у повідомленні.

Суд першої інстанції визнав ухилянта винним за ст. 336 Кримінального кодексу України та призначив 2 роки іспитового терміну.

«Прокурори не погодилися з таким рішенням суду і подали апеляційну скаргу через м’якість призначеного покарання», — зазначили в Офісі генпрокурора. Там додали, що вирок суду першої інстанції було скасовано, апеляційний суд відправив чоловіка на 3 роки за ґрати.

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 03.08.2023 @ 15:35

    Это для него курорт,3 года.Сейчас все начнут ухиляться и что 3 года .Судье видимо заплатили судья случаем не Черная…

Коментарі закрито