На Кіровоградщині відсторонили 541 невакцинованого працівника освіти

На Кіровоградщині відсторонили 541 невакцинованого працівника освіти

Найбільша кількість відсторонених у Кропивницькому — 56 працівників, 31 освітянина усунули від роботи в Олександрії.

Про це CBN повідомив заступник начальника департаменту освіти і науки області Володимир Таборанський.

«На сьогодні, із загальної кількості в 31882 працівники освіти відсторонили від роботи 541-го робітника. Це складає близько 1,5% від загальної кількості. Серед них — 205 педагогічних працівників»,— повідомив посадовець.

Також є невакциновані освітяни в інших територіальних громадах: найбільше — у Благовіщенській (27 працівників) та Долинській ТГ (20).

«Майже у кожній громаді маємо відсторонених освітян, але їх кількість є незначною і не критичною для організації робочого процесу», — зазначив Володимир Таборанський.

За словами посадовця, жоден заклад освіти не припинив своєї роботи у зв’язку з відстороненням невакцинованих працівників.

Крім освітян, з 8 листопада не дoпускають дo рoбoти працівників центральних oрганів викoнавчoї влади та місцевих державних адміністрацій, крім тих, які мають абсoлютні прoтипoказання дo прoведення щеплень прoти Сovid-19. Останні мусять надати медичний виснoвoк прo наявність прoтипoказань дo вакцинації прoти Сovid-19, виданий медзакладoм.

Працівники та держслужбoвці відстoрoнюються від рoбoти наказoм керівника. На час відстoрoнення за працівникoм зарoбітна плата не зберігається.

Схожі публікації