На Кіровоградщині виявили сотні порушень вимог земельного законодавства

На Кіровоградщині виявили сотні порушень вимог земельного законодавства

З початку року працівники управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області провели 762 перевірки щодо дотримання вимог земельного законодавства.  За результатами проведених перевірок виявили 621 порушення.

Державні інспектори склали 275 протоколів про адміністративні правопорушення. Винесли 272 постанови та наклали адміністративних стягнень у вигляді штрафів на  64,7 тис.грнПорушники сплатили – 50,05 тис.грн.

Загальний розмір нарахованої шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу становить 3,42 млн гривень. Державні інспектори проводять роботу з відшкодування завданої державі шкоди, внаслідок чого порушники сплатили у добровільному порядку 1,32 млн гривень.

З початку року державні інспектори розглянули 199 звернень громадян та юридичних осіб та 130 вимог органів прокуратури та інших правоохоронних органів.

Джерело

Схожі публікації