На Кіровоградщині викрито злочинну групу, яка виготовляла психотропи у великій кількості

На Кіровоградщині викрито злочинну групу, яка виготовляла психотропи у великій кількості

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру учасникам організованої злочинної групи, які налагодили масштабне виготовлення особливо небезпечної психотропної речовини – PVP, інформує «Магнолія-ТВ» з посиланням на Кіровоградську обласну прокуратуру.

За даними слідства, житель обласного центру, бувши власником одного з підприємств, розробив план із масового виробництва психотропу «PVP». Для його реалізації залучив ще двох місцевих мешканців.

Організатор надав у розпорядження окреме вентильоване, під’єднане до електричного живлення нежитлове приміщення, що зачиняється, яке є частиною будівель власного підприємства, перелаштувавши його у потужну нарколабораторію.

З метою запуску процесу виготовлення речовин було виготовлено функціональне обладнання, так званий «реактор», який призначений для здійснення органічного синтезу психотропних речовин.

Виробництво здійснювали у вечірній та нічний час, коли на території підприємства не було сторонніх осіб, а сама територія огороджена та зачиняється, обладнана системою відеоспостереження.

Після виготовлення певної партії, використовуючи наданий організатором автомобіль для перевезення, здійснювали пересилання PVP безпосередньо клієнтам поштовими відправленнями, маскуючи психотропну речовину у специфічні упакування.

У ході обшуків, проведених на підставі ухвал слідчих суддів, у приміщенні, яке використовувалося підозрюваним для своєї злочинної діяльності, автомобілях та пошти вилучено близько 25 кг особливо небезпечної психотропної речовини – «PVP», вартість якої на «чорному ринку» орієнтовно становить 5 млн грн. Також вилучено обладнання.

Схожі публікації