На Кіровоградщині винесли вирок пенсіонерці, яка поширювала ворожу пропаганду

На Кіровоградщині винесли вирок пенсіонерці, яка поширювала ворожу пропаганду

У Знам’янці суд виніс вирок жінці, яка у соцмережах поширювала дописи із виправдовуванням та визнанням правормірною збройну агресію Росії проти України.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, мова йде про пенсіонерку, яка використовуючи сервіс «Browsec VPN», користувалася забороненою соцмережею «Однокласники», де й оприлюднювала заклики на підтримку «русского мира».

Під час слідства встановили, що починаючи з березня цього року в «Однокласниках» жінка періодично поширювала дописи та відео, в яких була інформація про підтримку збройної агресії Росії проти України та виправдовування дій країни-агресора.

Для прикладу, в одному із поширених нею дописів був наступний текст, який має заклик до «русского мира»:

«Не забудем. Встанем стеной нерушимой. Под стягом русского мира. Сплотимся по-батски еще крепче в один могучий кулак. И єтим победим!»

Після того, як правоохоронці викрили її, вона свою провину визнала та уклала угоду з прокурором про визнання винуватості та зобов’язалася сприяти слідству.

Знам’янський районний суд угоду затвердив. Пенсіонерці призначили умовний термін із випробувальним строком на 1 рік. У разі, якщо вона порушить вимоги умовного терміну, то жінку ув’язнять на 3 роки.

Джерело: Гречка

Схожі публікації