На Кіровоградщині запланували погодинні відключення електрики

На Кіровоградщині запланували погодинні відключення електрики

Кіровоградщина отримала ліміти споживання електроенергії. Відповідно графіки відключення електрики в регіоні діятимуть 17 травня з 19:00 до 06:00 18 травня, повідомляє Суспільне. Кропивницький.

У Кіровоградській області з 19:00 до 00:00 запланували погодинні відключення електрики. Ознайомитися з графіком можна на офіційному сайті «Кіровоградобленерго» в розділі: інформація для клієнтів.

За інформацією Укренерго в Telegram-каналі, більшу частину доби в енергосистемі зберігається значний дефіцит електроенергії. Диспетчерський центр довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону. Обмеження споживання електрики можливе, якщо в області їх перевищать.

Напередодні 16 травня, для подолання дефіциту в енергосистемі, на запит «Укренерго» активували аварійне постачання електроенергії в Україну з 00:00 до 01:00 та з 15:00 до 16:00 з енергосистем Румунії, Польщі, Словаччини.

Також, з 11:00 до 17:00, на запит оператора енергосистеми Польщі, українська енергосистема приймала надлишки електроенергії.

На ранок в Україні було знеструмлено 427 населених пунктів. Через бойові дії – у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській та Харківській областях.

Схожі публікації