На Кіровоградщині запровадять графік аварійних відключень електроенергії

На Кіровоградщині запровадять графік аварійних відключень електроенергії

У зв’язку з пошкодженнями об’єктів енергетичної інфраструктури України, для забезпечення належних рівнів напруг в електромережах Дніпровського регіону (Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська області), з 17 жовтня 2022 року Регіональний диспетчерський центр Дніпровського регіону вводить у дію графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії по «Кіровоградобленерго» на 2022-2023 роки, інформує CBN.

Як правило, тривалість перерви в електропостачанні споживачів під час відключення становить 2 години, але за погодженням з місцевими органами виконавчої влади може становити більший період часу.

У разі значного дефіциту генеруючої потужності в енергосистемі допускається багаторазове відключення одних і тих самих ліній (фідерів) за графіками аварійних відключень з перервою між відключеннями на 1–2 години.

Величину навантаження, час відключення та кількість черг згідно з графіками визначає черговий диспетчер «Укренерго» та черговий диспетчер Регіонального диспетчерського центру Дніпровського регіону з наступним виконанням черговим диспетчером «Кіровоградобленерго».

Диспетчер «Кіровоградобленерго» протягом 10-15 хвилин має розпочати реалізацію дій згідно з графіками аварійних відключень. Через те, що час між командою чергового диспетчера Регіонального диспетчерського центру та початком відключення ліній електропостачання становить не більше 15 хвилин, графіки аварійних відключень вводяться в дію без попередження споживачів та місцевих органів виконавчої влади.

Схожі публікації