На Кіровоградщині згорів туристичний об’єкт – козацька вежа

На Кіровоградщині згорів туристичний об’єкт – козацька вежа

На території Попельнастівської громади у суботу, 7 жовтня, згоріла реконструкція козацької сторожової вежі, яка була туристичним об’єктом.

Про це повідомляють у Facebook-групі «Попельнасте – серце громади».

Туристичний об’єкт має назву «Козацька сторожова вежа на кургані доби неоліту», саме тут розпочинається туристичний маршрут «Попельнасте – степова перлина».

«Саме тут зупиняються туристичні автобуси і мандрівники отримують інформацію про тисячолітню історію курганів та їх використання українськими козаками в якості сторожових і оборонних об’єктів. Саме тут з’ясовується нерозривний зв’язок між нинішніми воїнами ЗСУ, які боронять Україну і нашими героїчними предками.

Туристичні групи з Олександрійщини, Кіровоградської і Дніпропетровської областей, молодь і школярі, музейні працівники і бібліотекарі, завучі з виховної роботи, працівники культури, освіти, медицини, безліч індивідуальних груп ще до початку російсько-української війни мали змогу відчути у Попельнастому тисячолітню історичну дистанцію. Наш маршрут – це активна протидія ворожій пропаганді.

Дуже схоже, що полум’я, яке знищило вежу, принесла сюди не російська ракета чи снаряд… Але за своєю злодійською формою і суттю цей вчинок – демонстративно антиукраїнське діяння!» – зазначили у громаді.

Голова Попельнастівської сільської ради Олег Волянський зауважив, що козацьку вежу будуть відновлювати.

Джерело: CBN

Схожі публікації