На Кіровоградщині знайшли мертвою дівчину, яка зникла чотири дні тому

На Кіровоградщині знайшли мертвою дівчину, яка зникла чотири дні тому

У селі Кетрисанівка Кропивницького району знайшли мертвою 16-річну Вікторію Макаренко. Тіло дівчини з тілесними ушкодженнями виявили у закинутому колодязі. Про це розповіла речниця поліції області Віталіна Бевзенко.

За її словами, причину смерті встановлять після проведення судово-медичної експертизи. «На місці події працюють слідчо-оперативна група, кінологи та експерти. Поліцейські проводять слідчо-розшукові заходи, спрямовані на встановлення обставин події та людей причетних до скоєння злочину», – сказала речниця.

Що відомо

Вікторія Макаренко 2005 року народження зникла вночі з 14 на 15 серпня. О 23 годині вечора 14 серпня неповнолітня прийшла додому і сказала батькам, що лягає спати. О другій годині ночі батьки побачили, що доньки немає вдома. Розповів начальник відділення поліції №3 міста Бобринець Юрій Хандис.

З того часу її телефон був вимкнений, у соціальних мережах вона не з’являлась. Шукали дівчину 50 поліцейських, кінологів та рятувальників. Долучились 30 місцевих жителів

Юрій Хандис сказав, що повністю перевірили село Кетрисанівка, всі балки, ставки та закинуті будівлі. Залучали до пошуків водолазів.

Джерело: Суспільне

Схожі публікації