На Кіровоградщині звільненого злочинця примусово видворили з України до Молдови

На Кіровоградщині звільненого злочинця примусово видворили з України до Молдови

Працівники Управління Державної міграційної служби області спільно зі співробітниками Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, реалізували рішення суду про примусове видворення неврегульованого мігранта, який останні майже 7 років відбував покарання у місцях позбавлення волі на Кіровоградщині, інформують УДМС у Кіровоградській області.

42-річного громадянина Республіки Молдова у 2012 році було засуджено за скоєний злочин до 9 років позбавлення волі. Відбував покарання  чоловік у Державній установі «Кропивницька виправна колонія (№ 6)», а останній рік перебував у Державній установі «Олександрівський виправний центр (№104)».

У серпні цього року Олександрівський районний суд прийняв рішення про застосування умовно-дострокового звільнення. А оскільки чоловік нелегально перебував на території України, то у тому ж суді 27 серпня задоволено клопотання міграційників про його примусове видворення з України із подальшою забороною в’їзду протягом 5 років.

Іноземця міграційники спільно з поліцейськими доставили до пункту пропуску «Паланка-Маяки-Удобне» для перетину державного кордону з Молдовою та повернення на батьківщину.

Фото УДМС у Кіровоградській області
Олександрійські новини

Схожі публікації