На Олександрійщині зафіксували понад 50 випадків зникнення дітей

На Олександрійщині зафіксували понад 50 випадків зникнення дітей

17 серпня відбулося засідання громадської ради, де її учасники розглянули декілька питань, пов’язаних із життєдіяльністю Олександрійської громади.

Присутні заслухали інформацію начальника Олександрійського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградські області Володимира Хвостова про криміногенну ситуацію в місті за І півріччя 2021 року.

За звітний період до відділу поліції надійшло 11 810 заяв та повідомлень про скоєні кримінальні правопорушення та інші події і складено 3 558 протоколів про адміністративні порушення, що на 515 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У напрямку роботи з безпеки дітей зафіксовано 51 випадок зникнення неповнолітніх. Усіх було розшукано. Постійно проводяться профілактика правопорушень в навчальних закладах та родинах, систематично здійснюються рейди по закладах торгівлі на факт виявлення продажу алкогольних чи тютюнових виробів неповнолітнім, відвідуються родини, які потрапили в складні життєві обставини та ін.

Для забезпечення безпеки громадян та реагування на кримінальні правопорушення у відділі поліції створено 2 слідчо-оперативні групи та 3 групи реагування патрульної поліції, які працюють цілодобово.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації