На площі Соборній планується міні-базар?

На площі Соборній планується міні-базар?

Проект рішення про розміщення кіосків торгівлі на площі Соборній був запропонований на розгляд виконавчого комітету Олександрійської міської ради 21 листопада.

Ініціатором проекту рішення виступив директор комунального підприємства «Олександрійський центральний ринок» Юрій Нос. Його пропозиція полягала у розміщенні відразу десятьох тимчасових споруд – кіосків для здійснення торгівлі різними товарами «у місцях проведення святкових заходів у святкові дні та у дні проведення загальноміських заходів» (формулювання з представленого проекту рішення). Керівник навіть надав на розсуд виконкому вже розроблений ескіз майбутніх кіосків.

Як зазначила присутня на засіданні головний архітектор Тетяна Ігнатьєва, запропонований ескіз майбутніх кіосків не погоджувався з відповідними спеціалістами, але це не завадило ініціаторам (спільно з управлінням економіки міськради) подати його на розгляд виконкому.

Отож у підсумку обговорення ініціатору проекту рішення було відмовлено: питання зняли з розгляду і йому запропонували подати на наступне засідання виконкому декілька інших ескізів кіосків, з яких би можна було вибрати «найестетичніший».

Джерело: Голос громади

Схожі публікації