На ринках Олександрії зафіксували порушення карантинних обмежень

На ринках Олександрії зафіксували порушення карантинних обмежень

Згідно з внесеними до постанови Кабміну змінами, протягом 1-3 травня на Кіровоградщині відкрилася частина ринків, однак деякі одразу припинили роботу.

Про це зазначив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук, йдеться на офіційному сайті служби.

Стосовно олександрійських ринків  Ігор Бойчук зазначив наступне:

– Олександрійський центральний ринок – 1 травня на ринку працювали павільйони та закриті торгові точки. На вході до ринку не контролювалася кількість відвідувачів, у м’ясному павільйоні не витримувалась відстань 3 м між продавцями. Захисні екрани між продавцями та покупцями були висотою 30-40 см, що не забезпечує захист. У двох торгових павільйонах захисні екрани були відсутні. Також на прилеглій до ринку території проходила стихійна торгівля. Інформування відвідувачів щодо обмежень на ринку в період карантину адміністрацією ринку не забезпечено.

Разом з тим на ринку працював ковбасний павільйон, санітарно-технічний стан якого є незадовільним. З цього приводу попередньо (8 квітня) Олександрійським міським управління Держпродспоживслужби області були надані пропозиції щодо проведення ремонту, однак стан павільйону залишається незадовільним.

2 травня встановлено, що виявлені порушення усунуті частково: у м’ясному павільйоні не витримані відстані в 3 м між продавцями, в ковбасному павільйоні та торгових точках не обладнані захисні екрани, ковбасний павільйон працював з незадовільним санітарно-технічним станом, наявна стихійна торгівля на прилеглих територіях. З 11:00 робота ринку була призупинена за рішенням адміністрації ринку.

3 травня ринок відновив роботу. Ковбасний павільйон закритий, порушення усунуті.

– м. Олександрія, ринок ТОВ «Айсберг» розпочав працювати 2 травня. Під час перевірки встановлено, що не здійснюється температурний скринінг продавців та відвідувачів, продавці та відвідувачі без масок, на вході відсутні диспенсери з антисептиком, відсутні захисні екрани, дезінфекційні засоби для обробки приміщень та контактних поверхонь, не організовано інформування відвідувачів щодо обмежень на ринку. Станом на 12:00 ринок припинив свою роботу.

3 травня ринок запрацював, усі порушення усунуті.

 

 

Джерело: ALEXTIME

Схожі публікації