Нацбанк запровадив зміни щодо торгівлі іноземними валютами

Нацбанк запровадив зміни щодо торгівлі іноземними валютами

Задля мінімізації спекуляцій та створення конкурентного середовища НБУ посилив вимоги до небанківських  установ  щодо організації торгівлі готівковою валютою.

Про це йдеться на офіційному сайті установи, інформує «Гречка».

Відтепер інформація про встановлені курси купівлі та продажу іноземних валют можна розміщувати винятково в касах установ та їх структурних підрозділів.

«Небанківським фінансовим установам та операторам поштового зв’язку забороняється здійснювати інформування про встановлені курси купівлі та продажу іноземних валют поза межами кас установ та їх структурних підрозділів, привертаючи до них додаткову надмірну увагу будь-якими цифровими значеннями чи символами», – йдеться в постанові Правління Національного банку України за № 165, що набирала чинності 29 липня.

Водночас для контролю за дотриманням небанківськими фінансовими установами та операторами поштового зв’язку порядку здійснення валютних операцій та забезпечення безпеки в період дії воєнного стану процес купівлі-продажу валют повинен здійснюватися із обов’язковим веденням відеоспостереження.

Раніше Національний банк змінив правила встановлення курсу обміну валюти в Україні та курсу при розрахунках закордоном.

Схожі публікації