Над інфекційним відділенням зводять новий дах

Над інфекційним відділенням зводять новий дах

Над інфекційкою майже збудували дах, невдовзі підрядники розпочнуть штукатурні роботи та встановлювати вікна. З ходом робіт ознайомився міський голова Сергій Кузьменко та голова бюджетної комісії облради Сергій Коваленко.

Фактично з нуля на приміщення інфекційного відділення будуть дах. Завершити покрівельні роботи планують вже на початку липня. Також на 90% на об’єкті виконані демонтажні роботи. Вони показали масу важливих деталей, що не були враховані при складанні проєктно-кошторисної документації. Наприклад, повної заміни потребує підлога. Тож об’єкт потребуватиме додаткового фінансування, окрім передбачених 14 мільйонів гривень.

Будівельні роботи фінансуються в рамках державної програми «Велике будівництво». Приміщення капітально не ремонтувалося протягом десятиліть. Втім протягом року тут врятували життя кільком сотням пацієнтів, хворим на COVID-19, з усього оновленого Олекснадрійського району. Територія охоплює 9 громад, а населення нараховує майже чверть мільйона громадян.

Тож підтримку у реанімації інфекційки надає і обласна рада. На останній сесії 17 червня депутати підтримали проект бюджетної комісії щодо виділення субвенції з обласного бюджету у сумі 10 мільйонів гривень на придбання обладнання та оснащення інфекційного відділення.

Значна частина цих коштів піде на установку кріоциліндрів та киснепроводу, що забезпечуватимуть киснем не лише інфекційне, а й інші відділення Олександрійської центральної міської лікарні.

«Велике будівництво» в інфекційційці має бути завершеним у лютому 2022 року. Проєктна потужність оновленого відділення 30 стаціонарних ліжкомісць.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації