Напружений матч між юнацькими командами Олександрії та Ворскли закінчився внічию

У матчі 19-го туру чемпіонату юнацьких команд «Олександрія» – «Ворскла» гравці обох команд продемонстрували багато боротьби та самовіддачі на полі. Попри те, що увесь матч був напруженим і голів було забито лише два, обидва у другому таймі, були призначені три пенальті, два з яких не були реалізовані, купа жовтих карток та дві червоні.

Про це повідомляє «Спортивна Кіровоградщина», інформує AlexCity.

Вже на початку матчу містян врятувала стійка після пробиття пенальті. Гравець «Олександрії» Ярослав Базаєв забив гол на 70-й хвилині, забезпечивши команді перевагу. Однак, пізніше голкіпер полтавців Дмитро Ященко, прийшовши на допомогу при розіграші кутового, зміг переправити м’яч головою в сітку воріт, відновивши рівновагу на останніх секундах гри. Матч закінчився з рахунком 1:1.