Наречений з Кіровоградщини став переможцем шоу “Холостячка 2”

Наречений з Кіровоградщини став переможцем шоу “Холостячка 2”

На телеканалі СТБ вийшов фінал романтичного шоу “Холостячка 2” зі Златою Огнєвіч.

Нарешті стало відомо, хто зачарував Огнєвіч найбільше. Перше побачення у фіналі разом зі Златою провів Роман Свечкоренко, учасник намагався влаштувати Златі миле побачення та надолужити втрачене – адже його не було кілька випусків. Рома запросив Злату покататися на велосипедах, поїсти ласощі, а також станцювати повільний танець. Такий собі експрес-варіант програми “пізнати одне одного краще”.

Та, почуття у Злати до Роми були вже не такими сильними, а блогер-психолог підлив масла у вогонь та заявив, що не розлучився з дружиною, але вже на останній стадії. Але раніше вони зі Златою домовлялися, що він повернеться на шоу за умови повного розірвання шлюбу. Дива не сталося, Роман залишив шоу на початку останнього випуску проєкту. З Дімою та Андрієм Злата вирушила до Тунісу, де й відбулася фінальна церемонія троянд. Перед цим Холостячка чудово провела час з кожним із претендентів на її руку та серце. З Дімою Злата каталася на квадроциклах пустелею, де знімали “Зоряні війни”, купалися у водоспаді і пристрасно цілувалися в басейні. У сою чергу, Андрій Задворний чудово знає, що Злата любить екстрим, тому і влаштував їй занурення з аквалангами, а пізніше вони зайнялися парасейлінгом – простіше кажучи, це коли летиш з парашутом, прив’язаний до човна.
Златі та Андрію навіть вдалося поцілуватися під водою! Злата одягла гарну сукню кольору слонової кістки і розпочалася остання церемонія троянд. Андрій, і Діма стали на одне коліно і вимовили саме ті слова, які мріють почути багато дівчат: “Ти вийдеш за мене?”
Врешті, переможцем шоу “Холостячка-2” став Андрій Задворний.

“Я говорю тобі “Так!”, я згодна, я готова створити з тобою сім’ю”, – сказала Злата Андрію.

Джерело Златопіль

Схожі публікації