Наші перемоги і засмучення

Наші перемоги і засмучення

Олександрійський боксер Яким Чорнобривець здобув третю перемогу на професійному ринзі на міжнародному турнірі, що відбувся в Харкові 22 липня.

Подібні перемоги олександрійських боксерів можна перерахувати на пальцях, тому досягнення Якима можна вписати на “Дошку пошани” олександрійського спорту. До речі, за весь час існування цього виду спорту в нашому місті, всього 10 чоловік змогли удостоїтися звання Майстра спорту і Аким один з них.
Як розповів його батько і за сумісництвом тренер – Олександр Чорнобривець, сина він привів в боксерський зал у 11-річному віці, і за минулі десять років той зумів домогтися значних результатів. Провів 137 боїв, в яких здобув 119 перемог. Чемпіон України 2014 року, срібний чемпіон 2015 го.
Призер численних національних і міжнародних турнірів. З 19 років бере участь в професійних турнірах. Провів три бої і всі виграв.

Це все, звичайно, чудово, але є в оповіданнях наших боксерів і “ложка дьогтю”. Вони вважають, що цього виду спорту в Олександрії приділяється мало уваги.

Джерело

Схожі публікації