Нічия «Руху» і «Олександрії»: Битва без голів на «Арені Львів»

У вирішальному матчі 30-го туру VBET Ліги сезону 2022/2023 «Рух» та «Олександрія» не змогли визначити переможця. За даними ФК «Олександрія», командам не вистачило рішучості, і гра завершилася нульовою нічиєю.

Зустріч розпочалася з гарної нагоди для «Олександрії» вже на першій хвилині, коли Андрій Кулаков пробив, але м’яч промахнувся мимо воріт. На 8-й хвилині Кулаков мав ще одну можливість відзначитися, але його удар головою зупинила стійка воріт. Початок гри був під контролем гостей, які володіли м’ячем та диктували хід гри. Господарі поля змогли лише кілька разів вийти на контратаки, не створюючи суттєвих небезпек.

У другому таймі Сергій Логінов вразив ворота Паньківа після розіграшу стандарту, але його гол був скасований через положення поза грою. На 72-й хвилині Микола Михайленко потужно пробив, але м’яч вилетів над воротами. На 80-й хвилині Кирило Ковалець небезпечно пробив головою після кутового удару, але воротар «Руху» врятував свою команду від гола.

В завершальні хвилини матчу «Олександрія» завдала натиску на суперника, утримуючи його біля власної штрафної зони. Проте, обидві команди не змогли забити, і рахунок залишився незмінним — 0:0.