Нічия у зустрічі «Олександрія» — «Шахтар» у 25-му турі VBET Ліги

У вчорашньому поєдинку 25-го туру VBET Ліги сезону 2022/2023, який відбувся на стадіоні КСК «Ніка» в Олександрії, команди «Олександрія» та «Шахтар» зіграли у нічию 1:1. Відтак, лідер чемпіонату – донецький «Шахтар» – отримав лише одне очко.

Джерело: офіційний сайт ФК «Олександрія»

Рахунок у матчі відкрив Микола Михайленко, футболіст «Олександрії», який забив на 9-й хвилині гри. Проте на 75-й хвилині «Шахтар» вирівняв рахунок завдяки голу Келсі.

У першому таймі команди демонстрували динамічну гру та відважні атаки. У другому таймі «Шахтар» намагався взяти верх, але «Олександрія» успішно відбивалася від атак суперника та також створювала свої гострі моменти. Результатом цього напруженого поєдинку стала нічия 1:1.

Цей результат став важливим для обох команд, оскільки «Шахтар» продовжує очолювати турнірну таблицю VBET Ліги, а «Олександрія» бореться за кращі позиції в чемпіонаті.