Нічия в кіровоградському дербі

Понеділок, 24.04.2023, КСК «Ніка», матч 22-го туру VBET Ліги сезону 2022/2023 «Олександрія» — «Інгулець». Початок о 15:00.

Обласне дербі — це футбольна подія, подія, до якої футболісти завжди готуються по-особливому. Цього футбольного дня це не стало виключенням: мотивація обіграти принципового суперника була дуже високою. Але і «Інгулець» знав проти кого буде протистояти. Мабуть, тому, віддавши нам ініціативу, команда Сергія Ковальця практично весь ігровий час провела в захисті, іноді створюючи моменти у швидких контратаках. На 17 хвилині Андрій Кулаков створив перший момент, пробивши головою з-за меж штрафного майданчика, але кіпер «Інгульця» все бачив і зіграв надійно. На 21–й хвилині нагода відзначитися була і у наших гостей: після прострілу з флангу Андрій Цуріков в останню мить вибив м’яч з-під ніг гравця «Інгульця» на кутовий. На 40-й хвилині Кирило Ковалець спробував пробити здалеку. В цьому епізоді знову надійно грає кіпер «Інгульця» Білик.

На початку другого тайму свій момент забити втратив і Денис Мірошніченко. Після його удару зі стандарту Білик фіксує круглого у руках. На 55-й – знову момент в Андрія Кулакова, і  знову, головою. Цього разу він пробив повз дальнього кута після подачі з флангу. На 60-й чергова атака містян. Артем Шулянський замикає передачу, пробивши головою. Вище воріт. За мить, після удару Еміля Мустафаєва, круглий через рикошет вилетів на кутовий, пролетівши поруч зі стійкою.

Непогані моменти були й у Кирила Сігеєва, й у Вікентія Волошина. Але на завершальній стадії не вистачило влучності.

Вже під завісу другого тайму, на 88 хвилині, після подачі з кутового прапорця, Валерій Бондаренко пробив головою вище воріт. За мить вже Білик рятує команду, а на добиванні Артем Шулянський пробив знову вище воріт.  У підсумку кіровоградське дербі завершилося безгольовою нічиєю.

«Олександрія» — «Інгулець» 0:0 (0:0)

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)

Асистенти: Денис Марченко (Чернігів), Руслан Єрмоленко (Чернігів)

4-арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.)

Спостерігач арбітражу: Сергій Цимбал (Житомир)

Делегат УАФ: Андрій Таран (Київська обл.)

«Олександрія»: Шевченко Микита, Ковалець Кирило (К), Кулаков Андрій, Калітвінцев Владислав, Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Сігеєв Кирило, Логінов Сергій, Цуріков Андрій, Бондаренко Валерій, Мустафаєв Еміль

Запасні: Горох Валентин, Савченко Роман, Бабогло Владислав, Волошин Вікентій, Кожушко Олег, Гунічев Єгор, Шулянський Артем, Скорко Даніл, Матюшенко Іван, Копина Юрій, Єрмаков Георгій

Головний тренер: Руслан Ротань

«Інгулець»: Білик Олег, Нагієв Дмитро, Поспєлов Дмитро, Ковальов Максим (К), Мельничук Максим, Смоляков Артем, Клименко Владислав, Кухарук Андрій, Головкін Іван, Запорожець Євген, Резепов Денис

Запасні: Паламарчук Олексій, Павлов Віталій, Кравчук Данило, Коробенко Андрій, Одарюк Володимир, Марусич Максим, Козиренко Юрій, Осипенко Олег, Сітало Артем, Сидоренко Владислав