Низка підприємств Кіровоградщини працюють вночі задля економії електроенергії

Низка підприємств Кіровоградщини працюють вночі задля економії електроенергії

Перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко під час брифінгу 15 листопада розповів про підприємства Кіровоградщини, які обмежили електропостачання своїх виробництв або реорганізували робочий графік таким чином, аби максимально знизити навантаження на енергосистему, інформує CBN.

Павло Конопко: «Ми визначили найбільші промислові об’єкти, одне з таких – ТОВ «Велта», яке зобов’язалося перевести енергоспоживання на нічний час, коли існує профіцит електроенергії, дві їхні фабрики працюють у нічний час, одна залишається у денному режимі роботи.

За попередніми результатами переговорів з компанією «Ельворті» ними організовано нічний цикл роботи. «Агродар» переведено на одну лінію виробництва, теж у нічний час.

Підприємства з переробки соняшника мають безперервний цикл виробництва, тому, за запевненням керівництва, підприємствами відпрацьовано заходи щодо максимально можливого зниження споживання електроенергії у години пікових навантажень.

Здійснюються заходи також керівництвом «Дніпро-Кіровоград», яке забезпечує 75% споживачів області послугами з централізованого водопостачання та водовідведення. Їхньою енергетичною службою відпрацьовується максимально можливе зниження споживання електроенергії у години пікових навантажень. Насосний парк забезпечили новим обладнанням, яке дає можливість скоротити енергоспоживання до 20%.

Підприємство «Ятрань» переведене на світлодіодне освітлення. У холодильних камерах також встановлені відповідні обмеження».

Загалом у переліку виробництв, які вживають заходи для обмеження електроспоживання є близько 250 підприємств, повідомив Павло Конопко.

Схожі публікації