«Нова пошта» почала використовувати роботів для сортування посилок

«Нова пошта» почала використовувати роботів для сортування посилок

«Нова пошта» використовує роботів на 20 об’єктах у зонах вантажних та дрібних відправлень, до кінця року вони з’являться ще в 10 сортувальних центрах.

Про це повідомляє пресслужба компанії, інформує Еспресо TV.

«Нова пошта» розповіла, що компанія почала використовувати різні види роботів залежно від ваги посилки. Так, у зонах сортування дрібних відправлень (до 2 кг) використовують робот-train, що складається із двох секцій.

«Працівник викладає посилку на робота, який відвозить її до сканера і переміщає в бокс, який відповідає за певний географічний напрямок. Працюють роботи на спеціальній платформі з монорейкою, яка одночасно слугує їхньою зарядкою. Використання таких роботів дало змогу збільшити продуктивність сортування дрібних посилок удвічі. Наразі працюють 272 таких роботи», — зазначили в компанії.

Для сортування відправлень до 30 кг використовують роботи-піруети української компанії Deus Robots. Вони отримали таку назву, тому що можуть обертатися навколо своєї осі.

Роботи вже працюють у депо Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Борисполя, Мелітополя, Покровська, Новомосковська, Старобільська, Коростеня, Стрия, Самбора, Ковеля, Стоянки.

Схожі публікації