Новопразьке НВО відвідав міністр з розвитку громад

Новопразьке НВО відвідав міністр з розвитку громад

Реконструкцію Новопразького навчально-виховного об’єднання таки завершать цього року.

Попри карантин та зменшення фінансування з державного бюджету у різних галузях, кошти на завершення будівництва мають виділити з Державного фонду реконструкції та розвитку вже за кілька тижнів. Про це заявив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час свого візиту до навчального закладу у четвер, 7 травня.

«Ви не турбуйтеся, гроші Державним фондом регіонального розвитку підготовлені. Вони будуть десь наприкінці травня-початку червня. Тому укладайте необхідні угоди. Не турбуйтеся про це. Вам, звісно, треба все встигнути до 1 вересня», — запевнив міністр у спілкуванні з директором навчального закладу та керівництвом Новопразької ОТГ.

Олексій Чернишов оглянув приміщення Новопразького навчально-виховного об’єднання: класи, спортзал, актову залу, харчоблок та дитячий садочок. Задоволений ремонтом харчоблоку та підтримкою Новопразької селищної ради щодо харчування школярів, міністр запропонував навчальному закладу взяти участь у новій державній програмі здорового харчування учнів.

Стан ремонтних робіт урядовцю сподобався. Разом з тим Олексій Чернишов порадив більш активно впроваджувати у навчальний процес Новопразького НВО інтерактивні технології. «Додати це – і буде ідеально», — зазначив міністр.

Визначену проєктом реконструкції НВО суму співфінансування з місцевого бюджету на 2020 рік у розмірі 1 мільйон 570 гривень Новопразька селищна рада виділила ще наприкінці січня. Наразі підрядники, які проводять ремонтні роботи, чекають кошти від держави. Новопразьке НВО увійшло до переліку об’єктів, що отримають фінансування за програмою «Велике будівництво».

 

 

Джерело: НОВОПРАЗЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА

Схожі публікації