Нове відділення Нової пошти запрацювало в Олександрії

Нове відділення Нової пошти запрацювало в Олександрії

Днями у Покровському мікрорайоні свою роботу розпочало відділення № 7 Нової пошти.

Коментуючи подію, територіальний менеджер Олексій Плаксій сказав: «Нова пошта попри війну продовжує інвестувати у розвиток регіону і відкриває нові відділення. Важливою складовою нашої роботи є доступність, зручність та якісний сервіс доставки. Тому ми завжди намагаємося знайти зручні локації для наших клієнтів». Він також подякував міській владі за співпрацю та оперативну допомогу у відкритті цього відділення.

На базі нового пункту обслуговування створено 5 робочих місць, що в умовах війни стає вкрай важливим. Адже багато людей втратили роботу через агресію Росії, а, отже, — не можуть повноцінно забезпечувати свої родини.

У відділенні № 7 клієнти зможуть як відправляти, так і отримувати посилки. Причому не лише по Україні, а й за кордон. Крім послуг доставки, для клієнтів будуть доступні й фінансові послуги – зняття готівки, оплата комунальних платежів та рахунків, отримання грошового переказу з-за кордону тощо.

Відділення № 7 уже відкрито для відвідувачів за адресою: проспект Соборний, 4. Працюватиме за графіком: Пн-пт: 08:00-19:00, у суботу: 09:00-18:00, неділя: 10:00-18:00.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації