Новопразька громада придбала МАЗ-самоскид

Новопразька громада придбала МАЗ-самоскид

Ремонт та утримання доріг Новопразької об’єднаної громади відтепер відбуватиметься значно простіше та ефективніше. 26 травня Новопразька селищна рада отримала новий автомобіль-самоскид МАЗ для потреб жителів ОТГ.

Самоскид може перевозити сипучі матеріали масою до 20 тон. Розвиває швидкість до 85 кілометрів на годину. Повна маса автомобіля складає 12 650 кілограмів.

Автомобіль використовуватимуть для ремонту дорожнього покриття власними силами комунального підприємства «Новопразьке та благоустрою дорожньої інфраструктури  Новопразької громади. Це дозволить зменшити вартість ремонтних робіт та пришвидшити їх виконання.

Придбати самоскид Новопразькій селищній раді вдалося завдяки реалізації проєкту в рамках програми міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Вартість автомобіля-самоскида МАЗ складає 1 585 000 гривень. Це — 70 відсотків від загальної суми проєкту за програмою DOBRE. Ще 30% профінансує Новопразька ОТГ. За кошти громади мають придбати навісне обладнання для всесезонного обслуговування доріг — понад 650 тисяч гривень планують витратити на ці потреби. Разом з обладнанням самоскид допоможе не лише проводити необхідний ремонт дорожнього покриття на території Новопразької громади, але й посипати дороги та тротуари протиожеледними матеріалами, зчищати свіжий сніг із дорожнього полотна взимку.

 

Джерело: НОВОПРАЗЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА

Схожі публікації