Нововведення та придбання для ДЮСШ №2

Нововведення та придбання для ДЮСШ №2

З 1 січня 2022 року Дитячо-юнацька спортивна школа №2 перейшла у підпорядкування відділу молоді та спорту Олександрійської міської ради.

У зв’язку з цим, 24 січня у закладі відбулася розширена нарада з директором спортшколи та тренерами за участю заступниці міського голови Ірини Чемерис та начальника відділу молоді та спорту Андрія Ярошевського.

Присутні підсумували роботу за 2021 рік. За результатами досягнень тренерського та учнівського колективу, заклад підтвердив другу категорію, згідно з кваліфікаційними нормами атестації для дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Директору ДЮСШ №2 Юрію Котову було вручене відповідне свідоцтво.

Ірина Чемерис поінформувала присутніх про придбання для закладу. За кошти місцевого бюджету для відділення велоспорту придбано 2 нових спортивних велосипеди італійської фірми «Bianchi» та проведено ремонт санвузла і спортивної зали відділення фехтування.

Днями заступниця міського голови оглянула ці приміщення та ознайомилась із роботою секції.

Нагадаємо, що відділення фехтування розпочало роботу з 1 вересня 2020 року. Сьогодні тут безкоштовно тренується близько 30 вихованців віком від 8 до 13 років.

Оновлення матеріально-технічної бази спортивної школи триватиме і надалі.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації