Обрали нову директорку Олександрійського міського музейного центру

Обрали нову директорку Олександрійського міського музейного центру

23 жовтня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Олександрійського міського музейного центру імені А. Ф. Худякової. Новообраною керівницею стала Олена Луценко, із якою підпишуть контракт терміном на п’ять років.

– Маю багато планів для розвитку музею, щоби відвідувачі знали його історію та унікальність. Пробуватиму працювати у різних напрямках, аби простежити сучасні тенденції, зрозуміти запити людей та відповісти на їхні потреби, – сказала Олена Луценко у ході своєї презентації.

Під час презентації кандидатка на посаду представила власну стратегію розвитку та перспективний план роботи музейного центру на найближчі п’ять років, який схвалила комісія.

Олена Луценко народилася і виросла в Олександрійському районі. Закінчила міський коледж культури та мистецтв та Миколаївський національний педагогічний університет. Залишилася жити й працювати у Миколаївській області, займала керівну посаду. Однак, із початком повномасштабного вторгнення разом із сім’єю змушена була залишити звичне оточення і повернутися до батьків. Сьогодні родина Луценків вирішила будувати нове життя в Олександрії та розвивати її культурно-просвітницьку та історичну сфери.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації