Очільник департаменту охорони здоров’я розповів про об’єднання медзакладів на Кіровоградщині

Очільник департаменту охорони здоров’я розповів про об’єднання медзакладів на Кіровоградщині

Кіровоградська обласна рада прийняла рішення про об’єднання двох протитуберкульозних санаторіїв та Олександрійського онкологічного диспансеру.

Причиною реорганізації стало те, що заклади не мають можливості укладати пакети медичних послуг та у зв’язку із системними змінами та трансформаційними процесами у системі охорони здоров’я.

Олег Рибальченко, директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної ради, пояснив, що протитуберкульозні санаторії не мають медичного характеру та не відповідають сучасним вимогам. Олександрійський онкологічний диспансер не має спеціалізованої функції та не може надавати кваліфіковану допомогу.

В результаті реорганізації протитуберкульозні санаторії стануть частиною Кіровоградського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру, а Олександрійський онкологічний диспансер об’єднається з Олександрійською психіатричною лікарнею.

Наслідками такого рішення може бути часткове скорочення персоналу, яке не відповідає вимогам пакета фінансування від Національної служби здоров’я України.

Джерело: CBN

Схожі публікації