Офіційно: де буде і як виглядатиме МакДональдз у Кропивницькому

Офіційно: де буде і як виглядатиме МакДональдз у Кропивницькому

Представники МакДональдз повідомили, де саме планують відкритись у Кропивницькому і показали візуалізацію майбутнього проєкту.

Обіцяють, що поява МакДональдз у Кропивницькому створить близько 200 робочих місць.

“Він буде розташований на перехресті вулиць Преображенської та Великої Перспективної, у боковій частині центрального скверу. Заклад буде одноповерховим та матиме 120 посадкових місць в залі та 100 місць на терасі. У ресторані облаштують дві лінії МакДрайву та зону МакДелівері (доставки). Відкриття ресторану планується на 2022 рік”, – повідомили представники Be—it Agency, які займаються інформаційною підтримкою проєкту.

Кажуть, будівля ресторану буде інтегрована в міський ландшафт з максимальним збереженням зеленої зони.

Компанія планує провести реконструкцію та оздоблення всього скверу: додатково висадить більше 60 дерев, кущі та ялини, зробить пішохідні доріжки, облаштує лавки для відпочинку. Відтак, прогулянкова зона у сквері значно розшириться.

“Ми розуміємо хвилювання містян щодо відкриття ресторану у сквері. Тому максимально подбаємо про збереження зеленої зони,” — зазначив директор з розвитку МакДональдз в Україні Віталій Стефурак.

Компанія також представила проєкт вузіалізації будівлі ресторану і прилеглої території. Усі будівельні дозволи отримані відповідно до встановлених законом процедур.

image

Джерело: Гречка

 

Схожі публікації