ОКВП «Дніпро-Кіровоград» інформує про відновлення водопостачання Кропивницького та Знам’янки

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» інформує про відновлення водопостачання Кропивницького та Знам’янки

Станом на 16:00, насосні станції водогону відновили свою роботу в повному режимі. Процес заповнення міських мереж водопостачання у Знам’янці розпочався, і вода транзитом вже пішла до Кропивницького. Очікується, що вода надійде до резервуарів обласного центру сьогодні ввечері. У зв’язку з потребою наповнити резервуари чистої води та 800 кілометрів міських водопровідних мереж, які знаходяться без води, споживачі отримають воду в різний час завтра вранці.

О 22:27 було підтверджено, що вода вже надійшла до обласного центру Кропивницький. Заповнення резервуарів чистої води та подальше відновлення системи водопостачання міста вже в процесі.

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» висловлює щирі вибачення за незручності та дякує громадянам за терпіння. Зусилля покладено на максимально швидке відновлення водопостачання.

Як вже повідомляв інформаційний портал AlexCity, затримка відновлення водопостачання пов’язана з аварією на водогоні біля Пантаївки, де була зруйнована засувка діаметром 800 міліметрів. Робітники активно працювали над відновленням, вживалися різноманітні заходи, включаючи спробу переправлення води через іншу гілку водогону.

Джерело: телеграм-канал ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

Схожі публікації