«Олександрія» громить «Карпати»

«Олександрія» громить «Карпати»

Сьогодні на КСК «Україна» у Львові в рамках 21 тур Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2019/2020 відбувся матч «Карпати» — «Олександрія».

Погода внесла свої корективи в події на полі. Сильний дощ, який пустився над стадіоном «Україна» напередодні матчу, завадив футболістам з перших хвилин поєдинку демонструвати динамічний, швидкий футбол. Львів’яни, на правах господарів, грали першим номером, олександрійці шукали нагоду для взяття воріт.

Перший небезпечний момент біля воріт Каніболоцького стався на 20 хвилині. Атака містян. Мишенко, увірвавшись до штрафного майданчика, скинув м’яч на Третьякова. Максим потужно пробив . Голкіпер прочитав задум, зігравши надійно.

Футболісти «Карпат» декілька разів спробували потурбувати Паньківа дальніми ударами з флангів та по центру. Наш голкіпер контролював ситуацію на полі, тому без проблем ліквідовує загрози.

На 34 хвилині, після розіграшу кутового, захисник «Карпат» заробляє фол на Баболго у своєму штрафному майданчику. Арбітр Кривушкін показує на точку. Одинадцятиметровий пробиває Третьяков. Кіпер львів’ян безсильний . «Олександрія» відкриває рахунок — 0:1.

У другому таймі гра команд пожвавилася. Футболісти «Карпат» спробували притиснути олександрійців до воріт, за що і поплатилися. На 58 хвилині швидка контратака команди Володимира Шарана завершується взяттям воріт. Дубль оформив Третьяков, який пробив зі штрафного майданичка, після подачі Банади – 0:2.

На 73 хвилині чергова атака футболістів «Олександрії» лівим флангом. Подача Мірошніченка в штрафний майданчик на вільного Сітала. Артем пробиває головою. Голкіпер відбиває. Форвард дограє епізод до кінця, буквально заштовхуючи м’яч у ворота – 0:3.

Господарі розгублені. Олександрійці грають на куражі, створюючи біля воріт Каніболоцького момент за моментом.

89 хвилина, черговий прохід правим флангом містян. Подача від Лучкевича на Банаду, який з-за меж штрафного майданчику, прямо по центру, пробиває і забиває — 0:4. Це вже розгром! Саме з таким рахунком і завершується поєдинок.

Джерело

Схожі публікації