«Олександрія» купила фіналіста Ліги Європи

«Олександрія» купила фіналіста Ліги Європи

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран повідомив що це, мабуть, найгучніша покупка в історії клубу.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону команда з Кіровоградської області зайнята третє місце в Прем’єр-лізі, отримавши пряму путівку в груповий турнір Ліги Європи-2019/2020. Сьогодні стало відомо, що перед стартом в єврокубках «Олександрія» підписала повноцінний контракт з фіналістом Ліги Європи-2015 складі «Дніпра» — Валерієм Лучкевичем. Раніше 23-річний півзахисник, права на якого належали бельгійському «Стандарду», виступав за олександрійців в якості орендованого виконавця.

«Я дуже задоволений, що Валерій Лучкевич залишається в «Олександрії «, — заявив Володимир Шаран. — Ми вели досить енергійні переговори з»Стандардом «, які завершилися позитивно — Валерій продовжить кар’єру в нашому клубі як постійний гравець. Ми підписуємо з ним угоду на два роки».

Як повідомляє Tribuna, «Олександрія» заплатить за Валерія Лучкевича, а не забере його вільним агентом. За 23-річного українця буде віддано 250 тисяч євро. Також в угоді встановлено, що «Стандард» отримає 50 відсотків з майбутнього перепродажу футболіста, якщо воно відбудеться.

Джерело: Сегодня

Схожі публікації