«Олександрія» на турецьких зборах: поразка від «Вісли Плоцьк» і перемога над «Дукаджині»

Футбольний клуб «Олександрія» провів 2 товариські матчі в рамках першої частини зимових зборів, які проходять у Туреччині, інформує офіційний сайт ФК «Олександрія».

Вранці 29 січня «Олександрія» поступилася польському клубу «Вісла Плоцьк» з рахунком 0:2. Обидва голи поляки забили у першому таймі.

Ввечері того ж дня олександрійці зіграли проти косовського клубу «Дукаджині» і перемогли з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі забив Кирило Ковалець на 43-й хвилині.

«Олександрія» — «Дукаджині» 1:0 (1:0)

Цим поєдинком «Олександрія» завершила першу частину зимових зборів. У другій частині, яка розпочнеться 4 лютого, команда проведе ще два матчі з данськими клубами «Б-93» та «Вайле».