Олександрія отримала 8 фур гуманітарної допомоги від ООН

Олександрія отримала 8 фур гуманітарної допомоги від ООН

Олександрія долучилася до Всесвітньої продовольчої програми під егідою ООН і уже днями місто отримало першу гуманітарну допомогу.

Це 160 тонн вантажу продовольства, із яких 6 машин вже прибуло і відвантажено та очікується ще 2 фури.

Тож 16 травня міський голова Сергій Кузьменко та його заступниця Ірина Чемерис зустрілися з представниками управління ООН з координації гуманітарних справ Едуардом Тауілом та Володимиром Кісілем.

Спілкуючись із присутніми, Сергій Кузьменко зазначив: «Для нас сьогодні дуже важлива допомога світової спільноти і ми мали вже декілька зустрічей з представниками ООН. Олександрія останнім часом стала домівкою для багатьох людей, що приїхали з Донецька, Луганська, Харкова та інших регіонів, де йде війна. За нашими підрахунками, в Олександрії проживає близько 12 тисяч тимчасово переміщених людей, із них 9 тисяч ми офіційно взяли на облік. Держава, бізнес, волонтери їм допомагають і ми раді, що така потужна міжнародна організація, як ООН, включається в цю справу і надала таку важливу допомогу нашому місту».

Своєю чергою, Едуард Тауіл зауважив, що діалог з кластерами агенцій ООН йде про те, що зараз допомоги потребують не лише міста, що постраждали від війни, а й області західної й центральної України, де не ведуться бойові дії. Зараз тут знаходиться велика кількість переселенців, які потребують підтримки.

Про прийом гуманітарної допомоги в Олександрії, її логістику і порядок видачі продуктових наборів доповіла заступниця міського голови Ірина Чемерис. Вона поінформувала, що харчі вже зберігаються на складі й найближчим часом за допомогою волонтерів будуть розфасовані у набори на кожну людину. Реєстрація на отримання продуктового пакета буде проводитися наперед, аби виключити черги та упорядкувати процес видачі наборів. Допомога буде видаватися в місті у двох пунктах, а також підвозитиметься у приміські населені пункти Олександрійської громади для переселенців, що там проживають.

«Ми максимально спрощуємо отримання продуктів і виступаємо гарантом того, щоб гуманітарна допомога була надана за цільовим призначенням», — зазначила Ірина Чемерис.

Кожна людина, що має статус і документи внутрішньо переміщеної особи, зможе отримати продуктовий пакунок.

Про місця та процедуру отримання цієї допомоги буде додатково повідомлено на сайті Олександрійської міської ради та на сторінках у соціальних мережах.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації