Олександрія отримала сучасний реанімобіль, вартістю 1,5 млн грн

Олександрія отримала сучасний реанімобіль, вартістю 1,5 млн грн

Олександрійська підстанція №5 обласного центру екстреної медичної допомог медицини катастроф в області отримала сучасний реанімобіль класу Б. Його вартість – 1.5 мільйонів гривень.

«Карета швидкої» укомплектована на базі Peugeot і забезпечена необхідною медичною та діагностичною апаратурою. Реанімобіль розрахований для роботи лікарської бригади і оснащений портативно-стаціонарним дефібрилятором та кисневими апаратами, електрокардіографом, приладами для вимірювання глюкози в крові та оксиметрами. У наявності також апарати для підігріву і дозування розчинів, що особливо важливо в екстремальних умовах.

Сучасний Peugeot змінить на посту стареньку «Газель», яка чекає своєї зміни вже 13 років.
«Автомобіль Газель – це звичайна машина, яка була пристосована, а це сучасний санітарний автомобіль повністю оснащений апаратурою, – ділиться враженнями завідувачка підстанції Ольга Кочерга, – я впевнена, що на цьому автомобілі вчасно, у повному об’ємі і згідно всіх стандартів ми зможемо надавати екстрену медичну допомогу населенню нашого міста».

Загалом Кіровоградщина має отримати 43 таких авто у рамках державної програми “Розвиток системи екстреної медичної допомоги”. Зокрема, аналогічний реанімобіль найближчим часом поповнить автопарк «швидких» у Новопразькій громаді та в Олександрійській центральній районній лікарні.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації