«Олександрія» поступається «Шахтарю» в напруженому матчі VBET Ліги: звіт з гри

У понеділок, 14 серпня 2023 року, на стадіоні «Лівий берег» в Києві відбувся матч 3 туру VBET Ліги сезону 2023/2024 між «Шахтарем» та «Олександрією».

З самого початку зустрічі «Шахтар» на правах господаря взяв контроль над м’ячем та домінував на полі. Це призвело до швидкого забитого голу на 7 хвилині, коли Сікан в падінні головою замкнув передачу від Гочолеішвілі.

На 31 хвилині Траоре подвоїв рахунок після подачі від Гочолеішвілі. Але команда «Шахтаря» продовжувала атакувати, створюючи небезпечні моменти до кінця першого тайму.

«Олександрія» була змушена грати на відбій, але не втратила надії. У другому таймі картина на полі змінилася. «Шахтар» віддав ініціативу, а «Олександрія» додала в атакувальних діях.

Атака містян завершилася голом на 60 хвилині — рахунок став 2:1. Відзначився Даніл Скорко.

Олександрійці продовжували натиск і мали моменти, щоб зрівняти рахунок, але забити вдруге їм до завершення матчу не вдалось.

Кінцевий рахунок 2:1 на користь «Шахтаря».

Джерело: ФК «Олександрія»