«Олександрія» поступилася «Динамо» у домашньому матчі: підсумки зустрічі

В суботу, 20 травня 2023 року, на КСК «Ніка» відбувся матч 27-го туру VBET Ліги між командами «Олександрія» та «Динамо» (Київ).

«Олександрія» програла «Динамо» з рахунком 1:5. Перший гол у матчі було забито на 17-й хвилині футболістом «Динамо» Андрієвським. Згодом, на 32-й хвилині, рахунок подвоїв Ванат.

Олександрійці забили на 45-й хвилині, принісши світлу нотку в тяжку гру. Кирило Ковалець створив чудову атаку, завершивши її точним пасом на Андрія Кулакова, який зробив забігання у штрафний майданчик та красиво віддав пас Кирилу Сігеєву, який з близької відстані забив гол.

У другому таймі кияни додали в атакувальних діях, забивши ще три голи без відповіді. Відзначилися Вівчаренко, Волошин, а також був зафіксований автогол на рахунку Сергія Логінова.

Цей матч став важливою перевіркою для команди «Олександрія». Віримо, що команда Руслана Ротаня здатна продемонструвати свої найкращі якості в найближчих поєдинках.

Джерело: ФК «Олександрія»