«Олександрія» програє «Динамо» у запеклому протистоянні

У неділю, 1 жовтня 2023 року, на стадіоні імені В.В. Лобановського в Києві, відбувся матч 9 туру VBET Ліги між командами «Динамо» та «Олександрія».

За підсумками протистояння рахунок склав 4:2 на користь «Динамо». Попри кадрові труднощі і неідеальний склад команди, «Олександрія» змогла надати серйозний опір столичному клубу, проте поступилася в кінцівці матчу.

Під керівництвом Мірчі Луческу, «Динамо» контролювали перший тайм. Вже на 8-й хвилині матчу Дубінчак зробив точний удар в дальній кут, відкидаючи м’яч на кутовий. Андрієвський також спробував завдати удару, але без успіху.

На 15-й хвилині, після стандартної ситуації, Бражко забив перший гол, роблячи рахунок 1:0. «Олександрія» була змушена захищатися всім складом, однак вдало витримала тиск. У кінцівці першого тайму Джевані мав два шанси забити, але Бущан виявився на висоті.

Наш бразильський форвард Джевані все ж відзначився голом на 42 хвилині, зрівнявши рахунок до 1:1 після кутового, виконаного Владиславом Калітвінцевим.

Господарі поля швидко забили другий гол, а на початку другого тайму «Олександрія» відновила паритет завдяки голу Даніла Скорка.

В другому таймі команда «Олександрія» виступала більш вперто, створюючи небезпеку для «Динамо». Зокрема, шанси на гол мали Артем Шулянський, Владислав Калітвінцев і Євгеній Смирний.

Проте, на 83-й хвилині «Динамо» знову виходить вперед завдяки голу Бражко, а в компенсований час Буяльський закріплює перемогу з рахунком 4:2.

Попри поразку, «Олександрія» продемонструвала високий рівень гри, давши «Динамо» справжній бій.

Джерело: ФК «Олександрія»